Specjaliści

HR System Specialist

Dołącz do unikatowego działu HR Core Deliveries Poland, który łączy w sobie kadry, płace, benefity oraz controlling HR.  Jesteśmy zespołem, który wspiera 6 różnych firm będących w naszej grupie kapitałowej, ulokowanych w Szczecnie, Mierzynie, Warszawie i Gdańsku.
Jesteśmy wesołym, zgranym i wspierającym się zespołem. Nasze wartości to współpraca, zaangażowanie i rozwój.
W codziennej pracy będziesz miał/a do czynienia z różnymi wyzwaniami. Co spółka czy pracownik to inny case. U nas nie ma nudy a jest ciągły rozwój.

Pracując z nami otrzymasz:

•    umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
•    dostęp do nowoczesnych systemów i  narzędzi pracy;
•    dołączenie do 11 osobowego przyjaznego Teamu;
•    szkolenia rozwijające kompetencje merytoryczne i osobowościowe;
•    elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7-9;
•    dopuszczalna praca zdalna;
•    spotkania integracyjne/ Teambuilding;
•    benefity (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki do wielu miejsc w Szczecinie, wakacje w Danii i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Wdrażanie, wsparcie i ciągłe doskonalenie istniejących modułów systemu SAP HR Success Factors oraz modułów przyszłych.
•    Codzienna aktualizacja danych pracowników w systemie.
•    Sprawowanie pieczy nad  integracją pomiędzy programem SAP HR & Payroll System.
•    Rozwiązywanie problemów, administrowanie systemem, integracja danych, drobne aktualizacje konfiguracji i szereg innych zadań związanych z obsługą systemu i projektów.

Idealnie jeśli:

•    masz doświadczenie we wspieraniu SAP SuccessFactors;
•    komunikujesz się bez wysiłku w języku angielskim (pisemnym i ustnym);
•    znasz program Excel w stopniu bardzo dobrym;
•    lubisz rozwiązywać problemy i jesteś nastawiony/a na usprawnienia;
•    wiesz czym jest obsługa klienta i lubisz pracować w środowisku zespołowym opartym na współpracy;
•    masz umiejętności zarządzania danymi oraz cechuje cię analityczne myślenie;
•    rozumiesz procesy HR.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Domki letniskowe w Danii
  • Bezpłatne autobusy lub dopłata do komunikacji miejskiej
  • Imprezy firmowe
  • Zniżki na aparaty słuchowe
  • Karta sportowa
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Pakiet relokacyjny
  • Stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • Świadczenia świąteczne
  • Darmowa kawa, herbata
  • Dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity