Specjaliści

Inżynier ds. Infrastruktury

Dołączając do nas, stajesz się częścią profesjonalnego i interdyscyplinarnego zespołu odpowiedzialnego za infrastrukturę techniczną dużej firmy produkcyjnej o światowym standardzie. Będziesz pracować z szeroką gamą urządzeń i instalacji, dlatego czekają na Ciebie ciekawe zadania, w których wykorzystasz swoje kompetencje techniczne.

Pracując z nami otrzymasz:
•    pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o wysokiej kulturze pracy;
•    bezpieczeństwo zatrudnienia oparte o umowę o pracę;
•    dobre warunki pracy;
•    dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
•    możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Jakie zadania czekają na Ciebie?
•    utrzymanie infrastruktury technicznej budynków, w szczególności HVAC, poprzez planowanie i nadzorowanie realizacji takich działań jak: okresowe przeglądy, konserwacja, naprawy, modernizacje, przebudowy, rozbudowy;
•    zarządzanie mediami;
•    współudział w planowaniu i realizacji budżetu;
•    prowadzenie projektów inwestycyjnych;
•    prowadzenie i archiwizacja dokumentacji;
•    współdziałanie z instytucjami i jednostkami zewnętrznymi w zakresie utrzymania infrastruktury.

Idealnie jeśli:
•    posiadasz wykształcenie techniczne, preferowane; inżynieria środowiska elektroenergetyczne, budowlane;
•    masz doświadczenie w pracy zawodowej;
•    posiadasz prawo jazdy kategorii B;
•    masz wysoką kulturę osobistą i proaktywne podejście do pracy;
•    mile widziane doświadczenie w branży zw. z infrastrukturą.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Bezpłatne autobusy lub dopłata do komunikacji miejskiej
  • Imprezy firmowe
  • Karta sportowa
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity