Specjaliści

Inżynier weryfikacji produktu

Nasze produkty to złożone systemy, w których dźwięk, oprogramowanie i sprzęt łączą się w zintegrowany, wysokiej jakości produkt.
Głównym zadaniem naszego zespołu SIV (System Integration and Verification) w Mierzynie jest weryfikacja systemowa aparatów słuchowych.

Pracując z nami otrzymasz:

  • doświadczenie z zakresu zasad działania aparatów słuchowych,
  • możliwość wykorzystania wiedzy z obszaru software i hardware,
  • możliwość poznania produktów, zanim ludzie na całym świecie będą mogli je zobaczyć,
  • pracę, która daje możliwość bycia częścią kluczowego momentu w procesie rozwoju produktu.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Przygotowanie i wykonanie testu w odniesieniu do interfejsu użytkownika, interakcji i zgodności między aparatami słuchowymi, powiązanym oprogramowaniem i urządzeniami pomocniczymi (np. aplikacje, telefony komórkowe, piloty, urządzenia do streamingu).
  • Debugging i krytyczna ocena wyników testów w celu zapewnienia konstruktywnej opinii programistom.
  • Dokumentacja i raportowanie otrzymanych wyników.

Idealnie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś studentem kierunków takich jak: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewne,
  • posiadasz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • potrafisz dogłębnie analizować przeprowadzone pomiary oraz tworzyć raporty,
  • jesteś osobą zorganizowaną, analityczną, skrupulatną i proaktywną,
  • masz krytyczne spojrzenie na pracę własną i nie boisz się zadawać pytań,
  • jesteś osobą komunikatywną, która potrafi tworzyć profesjonalną sieć kontaktów.

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na aparaty słuchowe
  • Pakiet relokacyjny
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Dofinansowanie do nauki języka
  • Karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów
  • Stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • Bezpłatne autobusy lub dopłata do komunikacji miejskiej
Sprawdź wszystkie benefity