Specjaliści

Junior Accountant

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku, chcesz zdobywać doświadczenie w firmie, która wciąż się rozwija oraz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce to zgłoś się do nas.

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz:

•    umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
•    możliwość elastycznego rozpoczynania pracy;
•    możliwość poznania funkcjonowania Centrum usług wspólnych oraz zdobycie nowych umiejętności i kompetencji;
•    szkolenia i możliwości rozwoju;
•    możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);
•    pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta zniżkowa, zniżki na bilety do kina i na aparaty słuchowe, dofinansowanie do prakingu, domki w Danii etc.).

Jakie będą Twoje zadania?

•    Będziesz weryfikować dokumenty pod względem księgowym.
•    Zajmiesz się przygotowywaniem płatności i dostarczaniem danych na potrzeby audytu.
•    Będziesz prowadzić rozrachunki i uzgadniać salda z kontrahentami.
•    Weźmiesz czynny udział w zamykaniu poszczególnych miesięcy/roku.
•    Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach.

Szukamy Ciebie jeśli:

•    posiadasz wykształcenie średnie lub jesteś studentem (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewnych kierunków);
•    swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie;
•    posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
•    posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook);
•    chętnie uczysz się nowych rzeczy, jesteś dokładny, sumienny i z zaangażowaniem wykonujesz powierzone Ci zadania;

•    masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

•    szukasz pracy w pełnym wymiarze czasu.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zawartych w przesłanych plikach (CV lub list motywacyjny), a także innych informacji zgromadzonych w toku prowadzonej rekrutacji, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z .o.o. (Grupa Demant) oraz DGS Business Services Sp. z o.o. (Grupa Demant).

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych przez DGS Poland Sp. z .o.o. (Grupa Demant) oraz DGS Business Services Sp. z o.o. (Grupa Demant), zawartą na stronie www.demantszczecin.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Świadczenia świąteczne
  • Darmowa kawa, herbata
  • Dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity