Specjaliści

Młodszy/a Księgowy/a

Pracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji;
  • możliwość elastycznego rozpoczynania pracy;
  • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);
  • szkolenia i możliwości rozwoju;
  • możliwość poznania funkcjonowania Centrum Usług Wspólnych oraz zdobycie nowych umiejętności i kompetencji;
  • swobodna atmosfera pracy: u nas nie ma oficjalnego dress code’u;
  • skandynawska kultura pracy – zwracamy się do siebie na "ty", a do dyrektora generalnego mówimy "cześć";
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wynajmu domków letniskowych w Danii, karta sportowa, świadczenia świąteczne, imprezy firmowe, dofinansowanie do komunikacji miejskiej, etc.).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Będziesz weryfikować dokumenty pod względem księgowym.
  • Zajmiesz się przygotowywaniem płatności i dostarczaniem danych na potrzeby audytu.
  • Będziesz prowadzić rozrachunki i uzgadniać salda z kontrahentami.
  • Weźmiesz czynny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.
  • Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach.

Idealnie jeśli:

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie kierunkowe;
  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie;
  • posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook);
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy i lubisz podejmować wyzwania;
  • masz za sobą praktykę lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Świadczenia świąteczne
  • Darmowa kawa, herbata
  • Dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity