Specjaliści

Specjalista ds. digital marketingu i employer brandingu

Słyszałeś o Demant? To posłuchaj! Jesteśmy największym producentem aparatów słuchowych – globalną firmą, która w Polsce ma swoją siedzibę w Warszawie, Szczecinie i Mierzynie. Dołącz do kreatywnego zespołu, który na co dzień pracuje na Pomorzu Zachodnim i w Warszawie. Z Twoją pomocą będziemy budować wizerunek pracodawcy w całej Polsce. Z nami nie będziesz się nudził!

Pracując z nami otrzymasz:

•    przygody i wyzwania w employer brandingu – stosunkowo nowej dziedzinie, która jest połączeniem marketingu i HR;
•    kreatywny i pełny energii zespół, na który zawsze możesz liczyć;
•    szkolenia i konferencje, na których poznasz najnowsze trendy HR i EB;
•    elastyczny system pracy – większość czasu spędzisz w centrum miasta w Oxygenie, ale będziesz odwiedzać również nasze biuro w Mierzynie oraz damy Ci możliwość pracy zdalnej;
•    skandynawską kulturę pracy – poczujesz, co oznacza „hygge” w praktyce;
•    umowę na czas określony 12 miesięcy i pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, domki letniskowe w Danii za symboliczną złotówkę, dofinansowanie do zakupu aparatów słuchowych, zniżki do wielu obiektów w Szczecinie; owocowe wtorki i czwartki oraz wiele innych.

Jakie zadania czekają na Ciebie ?

•    Weźmiesz udział w budowaniu i wdrażaniu strategii EB dla trzech spółek. Będziesz kreował i implementował wewnętrzne działania, a także współpracował z agencjami zewnętrznymi oraz zespołem w Danii i Warszawie.
•    Będziesz tworzyć strategię digital prawie od podstaw dla Polski. Liczymy na Twoje doświadczenie, pomysły i samodzielność. Reklamy na Facebooku, Google AdWords, Instagram, LinkedIn, YT, współpraca z influencerami, koordynowanie firmowej grupy blogerów – u nas wszystko jest możliwe.
•    Nie siedzimy tylko przy biurku. Weźmiesz udział w targach pracy, juwenaliach i innych eventach. Będziesz pomagał nam tworzyć skuteczne kampanie reklamowe.
•    Każdego dnia troszczymy się o…efekt WOW. Zdobyliśmy 3 nagrody w ogólnopolskich konkursach za najlepszą stronę kariery, mamy bloga, śledzimy trendy w EB. Może czas na wyróżnienie za działania w digitalu?:)
•    Spodziewaj się niespodziewanego. Nasze zadania są naprawdę różnorodne. Liczymy też na Twoje pomysły.

Idealnie jeśli:

•    masz przynajmniej 3 lata doświadczenia w digital marketingu i możesz się pochwalić skutecznie przeprowadzonymi kampaniami. Znasz w praktyce i samodzielnie korzystasz z narzędzi Google (Ads, Analytics), Facebooka (manadżer reklam). Odpowiadałeś za prowadzenie firmowego YT, fanpage’a, company page (LinkedIn), konta na Instagramie itp. Potrafisz analizować kampanie, kontrolować ich budżety oraz je optymalizować.
•    kiedy spotykasz na ulicy obcokrajowca, cieszysz się, że możesz wykorzystać angielski i nie przebiegasz szybko na czerwonym. Swobodnie piszesz, mówisz i prowadzisz prezentacje w tym języku. Twój poziom to przynajmniej mocne B2, mile widziane C1.
•    umiesz i lubisz pisać po polsku – napisanie dobrego artykułu bez błędów ortograficznych i stylistycznych nie jest dla Ciebie problemem.
•    masz doświadczenie w przynajmniej jednej z tych dziedzin: marketing, dziennikarstwo, komunikacja, PR, HR, EB.
•    lubisz pracować z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakty. Wiesz, co oznacza współpraca z agencjami zewnętrznymi. Jesteś energiczny, kochasz wyzwania – cenimy nastawienie: „damy radę!”.
•    masz czynne prawo jazdy w kat. B - mile widziane.

Czekamy na Twoje CV w dowolnej formie – liczymy na kreatywność! Najważniejsza dla nas jest praktyka, dlatego podeślij nam linki do profilów firm w mediach społecznościowych, które samodzielnie prowadziłeś.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na aparaty słuchowe
  • Karta sportowa
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Świadczenia świąteczne
  • Darmowa kawa, herbata
  • Dofinansowanie do nauki języka
  • Domki letniskowe w Danii
Sprawdź wszystkie benefity