Specjaliści

Konserwator / Technik ds. utrzymania obiektu

Dołączając do nas, stajesz się częścią profesjonalnego zespołu odpowiedzialnego za infrastrukturę dużej firmy produkcyjnej o światowym standardzie. Będziesz pracować z szeroka gamą urządzeń, dlatego czekają na Ciebie ciekawe zadania, w których wykorzystasz swoje zdolności techniczne.

Pracując z nami otrzymasz:

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o wysokiej kulturze pracy,
  • bezpieczeństwo zatrudnienia oparte o umowę o pracę,
  • dobre warunki pracy, w tym niezbędny sprzęt,
  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań i zarządzanie częścią własnego czasu pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Codzienne przeglądy infrastruktury budynków, w tym instalacji HVAC, elektrycznej, sprężonego powietrza, wody lodowej, tryskaczowej, SSP, stałych urządzeń gaśniczych gazowych.
  • Okresowa i bieżąca obsługa, konserwacja i naprawa w niezbędnym zakresie urządzeń i instalacji związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obiektów.
  • Realizacja drobnych prac naprawczych, monterskich i instalacyjnych.
  • Współdziałanie z jednostkami zewnętrznymi w zakresie utrzymania infrastruktury.

Idealnie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroenergetyczne,
  • masz doświadczenie w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji oraz infrastruktury budynku-preferowane 2-letnie,
  • posiadasz świadectwa kwalifikacyjne 1 i 2 grupy na stanowisku eksploatacji,
  • masz gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • masz wysoką kulturę osobistą i proaktywne podejście do pracy.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Bezpłatne autobusy lub dopłata do komunikacji miejskiej
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • Świadczenia świąteczne
  • Darmowa kawa, herbata
  • Dofinansowanie do nauki języka
  • Imprezy firmowe
Sprawdź wszystkie benefity