Specjaliści

Technik utrzymania ruchu - automatyk

Zapraszamy Cię do zespołu utrzymania ruchu, gdzie zajmujemy się zarówno utrzymaniem maszyn produkcyjnych, automatycznego magazynu oraz rozwojem technologii produkcyjnych. Nasz zespół skupia się na ciągłym zapewnieniu ruchu w obszarach operacyjnych jak również automatyzacją procesów produkcyjnych, co przekłada się na jakość i innowacyjność naszych produktów.

Pracując z nami otrzymasz:

•    umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
•    możliwość pracy z nowoczesnym sprzętem produkcyjnym wiodących producentów na rynku
•    szansę zdobycia doświadczenia w zespole budującym automatyczne maszyny produkcyjne;
•    realny wpływ na pracę innych obszarów;
•    szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowania do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.
•    Rozwiązywanie problemów z automatyką maszyn produkcyjnych.
•    Konfigurowanie maszynowych stanowisk produkcyjnych.
•    Prowadzenie konserwacji oraz przeglądów okresowych maszyn oraz systemów.
•    Opiniowanie oraz wkład w rozwój technologii produkcyjnej.

Idealnie jeśli:

•    posiadasz wykształcenie techniczne (np. mechatronika, automatyka i robotyka, elektronika);
•    pracowałeś/łaś już na podobnym stanowisku – duży atut;
•    komunikujesz się w języku angielskim – duży atut;
•    jesteś osobą proaktywną, otwartą, elastyczną, interesująca się nowymi technologiami.

Na stanowisku Technik utrzymania ruchu - automatyk będziesz współpracować z Mariuszem Perdianem.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Domki letniskowe w Danii
  • Bezpłatne autobusy lub dopłata do komunikacji miejskiej
  • Zniżki na aparaty słuchowe
  • Karta sportowa
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • Darmowa kawa, herbata
  • Dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity